БРНАБИЋЕВА УКАЗАЛА НА ЛИЦЕМЕРЈЕ ЕВРОПОСЛАНИКА: Док нама држи предавање, у Словенији користе водени топ (ВИДЕО)

В.Н.

22. 01. 2026. у 09:26

ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Ана Брнабић указала је на лицемерје Владимира Пребилича, европосланика и поручила да код њега нема објективности.

БРНАБИЋЕВА УКАЗАЛА НА ЛИЦЕМЕРЈЕ ЕВРОПОСЛАНИКА: Док нама држи предавање, у Словенији користе водени топ (ВИДЕО)

FOTO TANJUG/ JADRANKA ILIĆ/

- Док нама држи предавања о томе да је слобода удруживања и окупљања темељна вредност, у Словенији полиција користи чак и водени топ за разбијање протеста, укључујући и студентских. У Србији је током прошле године одржано око 30 хиљада непријављених скупова, факултети су блокирани, школе, улице, међународни путни правци. Ниједном полиција није интервенисала. Али, онима којима је изложба о Јасеновцу постављена ради обележавања Међународног дана сећања на жртве Холокауста "провокација" и "сигнал", њима никаква лаж и манипулација није страна. Толико о објективности и добронамерности господина Пребилича - написала је Ана Брнабић.

БОНУС ВИДЕО - Бизнис блокадери Јаћимовићи

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - краљице злочина

ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"

КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.

21. 01. 2026. у 16:48

Коментари (0)

ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ