ПРИЈЕМ МОНТЕРА ЕДС И РАДНИКА ЈП "СРБИЈАШУМЕ" У ПАЛАТИ СРБИЈА: Угостио их је премијер Мацут и министарка Месаровић (ВИДЕО)

В.Н.

30. 01. 2026. у 12:22

ПРЕДСЕДНИК Владе Републике Србије проф. др Ђуро Мацут и потпредседница Владе Србије и министарка привреде Адријана Месаровић угостили су монтере Електродистрибуције Србије и раднике ЈП "Србијашуме" који су даноноћно радили на санирању последица недавних тешких временских услова.

ПРИЈЕМ МОНТЕРА ЕДС И РАДНИКА ЈП СРБИЈАШУМЕ У ПАЛАТИ СРБИЈА: Угостио их је премијер Мацут и министарка Месаровић  (ВИДЕО)

Фото: Printscreen

Премијер проф. др Мацут разговарао је са 13 монтера Електродистрибуције Србије и 12 радника ЈП "Србијашуме", који представљају све оне који су у тешким временским условима током снећних падавина показали одговорност, солидарност и професионализам.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (15)

„И ЈЕДАН ЈЕ МНОГО“: Удружење приређивача игара на срећу СПИС покренуло програм едукације младих