"СУЈЕТНИ КОМПЛЕКСАШИ" Прогласовац оплео по блокадерима (ВИДЕО)
ПРОГЛАСОВАЦ поручио блокадерима да су комплексаши, који мисле да су бољи од других.
Фото: Принтскрин
- Кажите један аргумент и ја ћу казати студенти су у праву по том питању. Проглас је рекао да неће никога кандидовати. Поставите питање једног дана, када изађе та студентска листа, колико чланова Прогласа је позвано да учествује на студентској листи. Морају сви актери да схвате да једино јединством може нешто да се промени. Никако не може - ја, па ја. Али знате, имамо пуно сујета, пуно комплекса, пуно веровања да сте већи него што јесте - каже Пеца Поповић.
Препоручујемо
"СТУДЕНТИ" НЕ ЗНАЈУ ДА ЛИ СУ ДОШЛИ ИЛИ ПОШЛИ: Нити програма, нити основне писмености
10. 02. 2026. у 15:40
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)