ВУЧИЋ СА БОРАНИМА: Морамо да пронађемо још инвенститора да решимо део незапослених, потрeбан нам је и чист ваздух
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обраћа се народу у Бору током боравка у Зајечарском и Борском округу.
Новости
Каже да је план да се Борски, Зајечарски, Поморавски и Браничевски округ направе као квадрат са три хоризонталне брзе саобраћајнице.
- Бор и исток Србије ће да процветају када овде отворимо аеродром и брзу саобраћајницу до Брзе Паланке. Кад дођемо до Деспотовца, онда вам је јасно и да ћемо да урадимо то до Бора. У Бору плате нису ниске али имамо два проблема. Први је Београд, други Нови Сад, трећи је Бор по висини плате. Један проблем је: Имамо и даље један део незапослених људи, те морамо да пронађемо још неког од инвеститора, не само Кинезе. Потребан нам је чист ваздух и здрава деца у Бору. Замолићу Си Ђинпинга, верујем да ћемо то успети. Милијарду и двеста милиона евра је била дубиоза Бора - каже он.
Подсетио је да је Зоран Ђинђић саветовао људе у Бору да саде кикирики.
Доводили су нас до тога да више не знамо шта да радимо са РТБ, а данас ће да буде главни привредни фактор за цео исток Србије - рекао је Вучић.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (7)