"СА ЛУКОМ САМ, НАДАМО СЕ НАЈБОЉЕМ" Огласила се бивша снајка Ивице Дачића након што је завршио у болници
ИВИЦА Дачић примљен је данас у болницу због тешког здравственог стања, а како се наводи, он је животно угрожен.
Фото: АТА имагес/А. Ахел, Новости/Н. Скендерија
За "Блиц" се огласила његова бивша снајка, певачица Милица Јокић, која се тренутно налази са Луком Дачићем.
Милица Јокић је истакла да се надају најбољем и да ће Лука касније да иде у болницу.
- Ево ме управо са Луком, знамо за то, надамо се најбољем. Лука ће касније да иде у болницу - рекла нам је кратко Милица.
ИВИЦА ДАЧИЋ ЈЕ ЖИВОТНО УГРОЖЕН
Он има тешку упалу плућа и примљен је у Клинички центар животно угрожен.
Према последњим, незваничним информацијама, он је кратак период дисао без апарата, након чега је поново прикључен на механичку вентилацију.
Према незваничним информацијама лекара које преноси Информер, он се налази у "нешто бољем стању него када је примљен у болницу".
- Већ данима је имао температуру, али су сви мислили да је вирус зато што су сви редом били болесни - наводи извор и додаје да је у тешком стању.
Подсећамо, Дачићу се стање изненада, нагло погоршало у последњих неколико дана, а данас је примљен на болничко лечење.
(Блиц.рс)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?
ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.
09. 07. 2026. у 13:29
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)