"ЖЕЛИМ И БОГУ СЕ МОЛИМ ДА СЕ ОПОРАВИ": Председник Вучић изразио забринутост због здравственог стања Ивице Дачића
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се јавности из Астане у Казахстану, где је прокоментарисао и здравствено стање министра унутрашњих послова Ивице Дачића.
Фото: Танјуг
- Ја сам у сталном контакту са министром здрваља, нећу да смарам лекаре директно. Ноћас чим слетим у Београд, ћу да одем до болнице. Нема ту промена, стање је стабилно, са једне стране то је добро, али очекивали смо брже и боље промене. Још не могу да се установе сасвим разлози. Плашимо се да има још нешто што не видимо. Ја нисам лекар, то је све што могу да кажем. Хоћу да видим вечерас да ли се уопште будио и како то иде. Веома сам забринут. Желим и богу се молим да се опорави. При томе свакако ситуација није једноставна - рекао је председник Вучић.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (6)