Букти рат између блокадера и опозиције!
10. 03. 2026. у 22:36
СУКОБ између блокадера и опозиције у Смедеревској Паланци око учешћа на избори претвара се у пламен који ће захватити целу Србију.
Најновије из рубрике
КО ЈЕ ЗАПРАВО "ФЕТИШАР"? Онај који стоји у реду да целива Појас или онај који шверцује садо-мазо опрему из Хрватске
ВЕСТ да је Алексеј Кишјухас (43), редовни професор социологије на Филозофском факултету у Новом Саду, заустављен на граничном прелазу и да су му у пртљагу пронађени шверцовани предмети за садо-мазо дегенеративне сексуалне игрице, саблазнила је српску јавност. Једнако је српску православну јавност саблазнила изјава „професорке“ Марије Васић у „Утиску недеље“ да су верници који се поклањају Часном појасу Пресвете Богородице фетишари.
02. 06. 2026. у 22:25
ПЕТКОВИЋ ПОРУЧИО ИНТЕРНО РАСЕЉЕНИМ ЛИЦИМА: Глас за Српску листу је глас за опстанак Срба на КиМ
ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић одржао је вечерас трибину у Краљеву са интерно расељеним лицима са Косова и Метохије и позвао их да у што већем броју изађу на предстојеће изборе на КиМ 7. јуна и гласају за Српску листу (СЛ), јер, како је рекао, сваки глас за СЛ јесте глас за опстанак и останак српског народа на Косову и Метохији.
02. 06. 2026. у 21:22
ЂУРИЋ У ХЕЛСИНКИЈУ: Шеф српске дипломатије пренео финском председнику истину о Косову и Вучићев позив да посети Србију
МИНИСТАР спољних послова Републике Србије Марко Ђурић састао се приликом посете Финској са председником Александером Стубом са којим је разговарао о јачању билатералних односа две земље, актуелним геополитичким и економским питањима.
02. 06. 2026. у 21:13
ОД КАПЕТАНА ДО СЛЕПОГ ПУТНИКА: Како је Нетанјаху монополизовао америчку подршку и преценио сопствену моћ
КАДА је 28. фебруара почео напад на Иран, деловало је да је израелски премијер Нетанјаху „на врху света“.
02. 06. 2026. у 19:45
"МОЈ ПОСАО ЈЕ ДА БРИНЕМ О ИНТЕРЕСИМА СРБИЈЕ!" Вучић на Блумбергу: Питање је да ли Европа жели да прихвати да Србија напредује
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић био је гост најпрестижнијег економског канала Блумберга и то у ударном термину. Председник Вучић није се либио да Европи објасни зашто Србија сарађује с Кином и аргументима поткрепи причу о напретку наше земље.
02. 06. 2026. у 19:41
Ana
10.03.2026. 22:48
Блокаде, свађе и уцене нису политика. Србији су потребни рад и одговорност, а не стални конфликти и поделе.
Vida
10.03.2026. 22:51
Стално причају о демократији, а онда се свађају и уцењују када треба да се направи листа. Грађани све то добро виде.
Ema
10.03.2026. 22:52
Овакве сцене само додатно руше поверење грађана у опозицију и у оне који организују блокаде.
Bilja237
10.03.2026. 23:15
Svi su pokazali svoja prava lica
Bojan
10.03.2026. 23:15
Ovakvi sukobi blokadera i opozicije su dovoljan argument da ne zaslužuju poverenje građana
Nikola
10.03.2026. 23:16
Sukob u redovima blokadera nastavlja da bukti.
Luka
10.03.2026. 23:33
Bore se za isti plen , to je .