"ДОБРО РАЗМИСЛИТЕ КОМЕ ДАЈЕТЕ ГЛАС 29. МАРТА, НЕМА ПОПРАВНОГ!" Важна порука лидера СНС Вучевића: Грађани су видели, ту нема студената
ЛИДЕР напредњака и саветник председника републике за регионална питања Милош Вучевић изјавио је гостујући на Пинк телевизији да ће грађани на овим локалним изборима 29. марта одлучивати о судбини својих места у наредна четири месеца.
Фото: Printscreen
- Ови избори су важни, треба да занимају људе у општинама где су. Они ће одлучивати о сопственим животима, буџету, о својим срединама, како буду гласали тако ће им бити наредне четири године. То је сада већ репрезентативнији узoрак, 10 општина преко 250 хиљада гласача, различите средине. Добро је да су грађани видели кога странци подржавају, да блокадере интересује политика, да нема студената, већ олињалих политичара са претходних избора, сада желе као нова лица да се представе грађанима. А то нису никаква нова лица. Верујем да грађани препознају та имена.
Имате парадокс, кад се појави као студент, иза њега је породица која је политички умешана, сви су помешани. Отимају листе, краду потписе, а оптужују Вучића. Ево у Смедеревској Паланци, све су неуредно урадили, дали им рок да уреде листу. А они ни листу не поднесу ваљано, а не да воде општине иградове. Једни друге уцењују, краду листе и кандидате, међусобну лустрацију раде. Какава би била судбина тих општина онда, свега што грађане интересује. Са ким да сарађују, међусобно су посвађани.
Добро размислите коме дајете глас, нема поправног, нема шале. Како одлучите 29. марта то је наредне четири године. Нападали су све који другачије мисле, покушали су да нас спале, радили ножеви, пуцњеви, преки судови раде, замислите какву атмосферу демократску раде, како је било у Косјерицу, Сечњу - рекао је Вучевић.
Препоручујемо
"ВОЉА ВЕЋИНЕ СЕ ИГНОРИШЕ": Аналитичари о најновијем удару на српски језик у Црној Гори
08. 07. 2026. у 09:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)