СКАНДАЛОЗНО ЛИЦЕМЕРЈЕ ЕВРОПСКИХ ДЕМОКРАТА Гујон: Оптужују Србију за насиље док промовишу наоружане екстремисте!

Директор Канцеларије за јавну и културну дипломатију, Арно Гујон, критиковао је Европску демократску странку због оптужби на рачун чланова владајуће странке у Србији поводом насиља на локалним изборима.

СКАНДАЛОЗНО ЛИЦЕМЕРЈЕ ЕВРОПСКИХ ДЕМОКРАТА Гујон: Оптужују Србију за насиље док промовишу наоружане екстремисте!

Фото: Принтскрин/И. Маринковић

- Европска демократска странка оптужује чланове владајуће странке у Србији за насиље, док истовремено поново објављује садржај који јасно приказује екстремног опозиционог активисту како вади пиштољ у близини бирачког места. Тиме, @demokrats_eu не само да се непримерено меша у унутрашње послове друге суверене земље, већ и шири лажне наративе који подстичу још више насиља. Скандалозно! - рекао је Гујон.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

СИНЕР ИДЕ НА ХИТНА МЕДИЦИНСКА ИСПИТИВАЊА! Италијан се на овакав потез определио након шокантног испадања са Ролан Гароса