Шта Милићев адвокат ради у ресторану "Потпис" са главним блокадером Ненадићем из ТОК-а?

ДА је обојена револуција испумпана као пробушени балон јасно је свима већ неко време.

Шта Милићев адвокат ради у ресторану Потпис са главним блокадером Ненадићем из ТОК-а?

Фото: Принтскрин

Тајкунско-терористичке лажовизије сада на све начине покушавају да оживе оно што је одавно поражено. Након интригантног убиства Александра Нешовића Баје на Сењаку они су на све могуће начине покушали да импутирају да је бивши начелник београдске полиције Веселин Веско Милић човек од поверења председника Александра Вучића, а не блокадер терориста.

Истина им можда не одговара, јер је јасно да је након бриљантне полицијске каријере Милић одлучио да кроз послове са криминалцима прошири свој утицај, моћ и финансијска средства, међутим, докази су необориви.

Прво је Нацистичка Н1 (НН1) навелико 15. марта прошле године писала како је управо Милић окренуо леђа својој држави и полицијској заклетви и стао на страну обојене револуције. За разлику од њега, НН1 је нападо команданта Радослава Репца, који је, према њима, остао доследан датој речи да ће бранити своју земљу кад јој буде тешко.

Онај кога НН1 напада и коме импутира да није издао своју земљу, сасвим сигурно је патриота и родољуб. С друге стране, нимало случајно, у тим покушајима да се пронађу пукотине у систему, није изабран управо Милић да буде лице које је издало државу.

Након убиства на Сењаку и његове улоге у прикривању злочина постало је јасно зашто је НН1 хвалио Милића и да је он заиста био тај који је био спреман да изда своје људе и институције ради још мало моћи и власти.

Ако то није било тако, шта његов адвокат ради у ресторану "Потпис" у разговору са главним блокадером из Тужилаштва за организовани криминал Младеном Ненадићем? Ненадић је, попут Милића, издао заклетву и продао душу ђаволу за 30 сребрњака. Он је вођа блокадерске секте међу тужиоцима, највернији сарадник Загорке Доловац, за којег чак и тајкунско-терористичке лажовизије кажу да се "одметнуо од државе".

Питање које интересује целокупну јавност је шта то припрема одметнуто тужилаштво у сарадњи са одбраном ухапшеног Милића? Какви се то договори праве у сенци и какав се то удар припрема на државу?

(24седам)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.

09. 07. 2026. у 13:29

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)