МИЛИОНИ ЛЕГЛИ, ПА КРЕНУЛЕ БЛОКАДЕ: Ево колико је Бјелогрлић зарадио од државе Србије

ОПШТЕ је познато да Драган Бјелогрлић себе сматра делом богате елите, али када се боље погледа, без исте те државе коју данас пљује где год стигне, не би имао ни цента.

МИЛИОНИ ЛЕГЛИ, ПА КРЕНУЛЕ БЛОКАДЕ: Ево колико је Бјелогрлић зарадио од државе Србије

Фото: Принтскрин

Када се говори о приходима Драгана Бјелогрлића, може се видети енормна количина новца, ту се говори о милионима и милионима евра. Узимане су паре од „Директ медије“, Филмског центра Србије, РТС-а, Телекома и многих других државних фирми.

Примера ради, за само три његова филма Драган Бјелогрлић је од доласка Српске напредне странке на власт узео више од 18 милиона евра.

Данас, када Драган ради све како би срушио ту исту државу од које се годинама богатио, претпостављамо да би било фер да сав тај новац врати назад, па тек онда да блокира улице и руши своју земљу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ЗАПАД ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ово су се управо договорили Владимир Путин и Си Ђинпинг после отворене претње напада на територију Русије