ПРОЦУРЕО РАЗГОВОР БЛОКАДЕРА! Рекли цифре, ево колико смешно мало их има
НА друштвеним мрежама шири се снимак разговора двојице организатора блокадера, у којем тачно износе колико их заправо мало.
Фото: Принтскрин
"Шта ти је војска отприлике? По процени вашој."
"Колко сад људи има?"
"Да. Глобално, не гледам град Београд, него мислим... погрешићеш није битно не држим сад и ја испите, него процена твоја, осећај."
"Па види, ми смо, ајде да каже, у овом топу организације у Београду и Новом Саду, и то, то је можда 400 студената, рецимо, ако и толико. Кад се сабере Београд, Нови Сад. То је ово који су као на том оном кровном нивоу. Ови моји што су по општинама, и новосадски ту, њих има, значи имамо 140, рецимо, 138-9. Знам да смо ми радили пресек стања, ово, оно, да је ту било са Новим Садом око 8.000 људи. Ал то сад већ нису студенти. То је сад већ микс. Моја нека идеја је да ја у овом тренутку, у овом тренутку је јако незгодно наћи људе" чује се како одговара.
Препоручујемо
ВУЧИЋ УГОСТИО СВЕТСКОГ ШАМПИОНА Мали: "Изгубио сам од Лин Дана, али Србија је победила"
11. 06. 2026. у 16:51
БЛОКАДЕРИ КОНАЧНО ПРИЗНАЛИ! Вучић је ово одавно рекао, сада су потврдили!
11. 06. 2026. у 16:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ВАТРЕНО НА КРИМУ: Украјина "одсекла" полуострво, мостови сравњени - експлозије и пожари на војним и инфраструктурним локацијама
У НОЋНОМ нападу дроновима избио је пожар у рафинерији нафте Афипски у руском Краснодарском крају, стратешком енергетском погону који је од почетка рата честа мета напада.
11. 06. 2026. у 15:25
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)