ЈАСНА ПОРУКА ПРЕДСЕДНИКА БЛОКАДЕРИМА: Немате ни један аргумент, не можете да победите истину! (ВИДЕО)

ПРЕДСЕДНИК Србије, Александар Вучић је током обраћања из Грузије, говорио између осталог и о блокадерима и њиховим медијима, који како и сам каже све заснивају на лажима.

ЈАСНА ПОРУКА ПРЕДСЕДНИКА БЛОКАДЕРИМА: Немате ни један аргумент, не можете да победите истину! (ВИДЕО)

FOTO TANJUG/ MPŠV/ nr

Наиме, председник је коментаришући срамне изјаве Драгана Ђиласа и опаску како гледаоци Н1 не желе да виде Вучића и да је то разлиг зашто се он не појављује на поментуом медију, председник каже:

- Што се тиче Н1 ја сам указао на чињеницу да они не желе да им буде гост зато што њихови гледаоци који кросите њихове платформе живе у сопстевним балонима неиситина. Постоји још један разлог, тада би било потпуно јасно да ореол професионалаца, истинуљубивих људи, би морао да падне са њихове главе. Све време су се заснивали на лажи и обманама. Од звучног топа, дечака у Ваљеву, Јовањице, Сарајево сафарија, све је била лаж. И то са једним циљем, да се дође до тога што је ркао господин кога сте малопре поменули 'Вучић је луд, нерзуаман, превазишао је себе'. Што сам лудак? Што вам смета да седнемо, да се договарамо, направимо заједничку платформу и да видимо како једни другима да помогнемо... Али, ви морате да представите сваку идеју и сваку потез, као потез болесног човека, лудака, човека који није ни Србин, који је криминалац, убица. А због чега све то? Зато што немате ни један аргумент. Зато што не можете да победите истину! - казао је Вучић током обраћања.

На друштвеним мрежама поделио је и снимак овог моћног одговора.

У опису је навео:

"Што сам лудак? Зато што немате ниједан аргумент. Зато што не можете да победите истину."

БОНУС

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)

ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА! Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала