ПРЕДСЕДНИК Србије, Александар Вучић је данашњим гестом још једном јасно свима показао какав је државник. Наиме, он је изашао је пред демонстранте који су дошли испред Председништва Србије да протестују и разговарао са њима.

Коментари (0)