ПРЕДСЕДНИЦА Народне Скупштине Ана Брнабић рекла је данас да ће 27. јуна на скупу испред Дома Народне Скупштине бити приказана већинска, пристојна Србија, која није за мржњу и поделе, већ за мир и стабилност.

Коментари (0)