САВЕТНИК МИНИСТРА ТРИВАНА ПОЗИВА НА ПРОТЕСТЕ И БЛОКАДУ АУТО-ПУТА
САВЕТНИК министра Горана Тривана, Срђан Станковић задужен за сарадњу са цивилним друштвом у Министарству животне средине, на друштвеној мрежи Фејсбук позива на протесте и блокаду аутопута.

Фото: Приватна архива
Наиме, он је на свом личном профилу поделио план протеста, где је позвао демонстранте да се не окупљају испред скупштине него да изађу на аутопут и блокирају систем. Такође на његовом профилу могу се видети постови у којима вређа председника Србије.
“Зашто би се скупљали испред Скупштине, објекта од цигле и малтера? Што не идемо на аутопут, да блокирамо систем? Ево реците ми, можда нисам у праву?“, један је од статуса Станковића.

Фото: Фејсбук/Срђо Станковиц

Фото: Фејсбук/Срђо Станковиц

Фото: Фејсбук/Срђо Станковиц

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

ГОВОРИО САМ "НЕМОЈ", НИЈЕ МЕ ПОСЛУШАО: Хасан продао кућу, син му се коцкао - "То су златни гени"
“Немој то сине, тата је прошао све”
22. 10. 2025. у 10:27
Коментари (10)