НИСМО НАЈБРЖИ, АЛИ СМО НАЈСРЕЋНИЈИ: Сем Фабрици са синовима трчао по Тари
ШЕФ делегације Европске уније у Србији Сем Фабрици недавно је, заједно са синовима, учествовао на "Тара ултратрејлу".
Инстаграм
Реч је о трци националним парком "Тара" кроз шуме, планинске ливаде, дуж гребена и литица кањона и преко највиших врхова Таре. С обзиром на то да су почетници, Фабрицијеви су изабрали учешће у најлакшој категорији - трци на 12 километара. Слику са циља Фабрици је поделио на "Инстаграму" уз коментар:
- Нисмо били најбржи ни најбољи, али смо свакако најсрећнији што смо завршили својих првих 12 километара "Тара ултратрејла".
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
ХТЕЛА ДА ОПРОСТИ ПРЕЉУБУ? Шта се стварно десило између Ане и Бастија
ШТА се стварно десило између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера?
13. 02. 2026. у 07:51
Коментари (0)