Политика
"ЖЕЛИМО ДА ЧУЈЕМО ВАС" Председник Вучић позвао грађане на скуп у суботу 27. јуна (ВИДЕО)
24. 06. 2026. у 21:26 >> 21:26
БРНАБИЋ: На скупу 27.јуна биће већинска,пристојна Србија,која је за мир и стабилност
24. 06. 2026. у 20:08
Тенис
МЕКИНРО: "Само Синер има веће шансе за титулу на Вимблдону од Ђоковића!"
23. 06. 2026. у 18:21
Фудбал
уживоПРЕНОС, МАРОКО - ХАИТИ: Какав шок у Атланти, "гренадири" воде против четврте репрезентације света
24. 06. 2026. у 23:21 >> 00:21
ШВАЈЦАРСКА ПРВА У ГРУПИ Б: "Сајџије" издржале налет домаћина СП и освојиле групу Б, али обе екипе иду даље
24. 06. 2026. у 22:59 >> 23:18
Nenad Ns
16.07.2020. 22:40
I onda nešto da kazu za ruse.kad bi to svaba rekao?
Nikola
17.07.2020. 04:51
Od priče i lepih reči nema ništa! Nama treba vojna pomoć u slučaju novog a sve izvesnijeg udara nato agresora!
Dhc
17.07.2020. 09:59
Zamislite dokle je politika i nepravda došla kada moramo da pregovaramo o našoj otetoj teritoriji sa ljudima koji su je oteli. Da nema Rusije i Kine Srbija bi bila pregazena ljudi to moraju da shvate.
the zika
17.07.2020. 12:03
@Dhc - srbija se gazi bas zbog tog koketiranja sa rusijom.
ludi milojko
17.07.2020. 12:01
rusofilima ni goli otok nista nije mogao. ovi danasnji su jos gori. dokle cete da se palite na ruske "ostre osude" i "snazne podrske" a pljujete po onima koji vode glavnu rec? a posle kukate: otese nam kosovo. pa otese, jer nemate mozga. to je politika: korupcija, nepravda, interesi, licni interesi, lobiranja.....a, srbin nikako da shvati.
Varto Marx
17.07.2020. 17:12
Sve dosadasnje Srpske vlade pa i SNS koja je ponovo dobila povjerenje od Srpskog naroda da i dalje drzi palicu u rukama. Nista nisu doprineli povodom Kosmeta ,kao i odnosi sa susjedima su nikaki, losi jako losi.Srbija je herméticki zatvorena, to se sada pokazalo. Da Srbiji nije Russija i Kina, neznam jos sta bi se desilo.