НЕОБИЧАН ХОБИ БАЛШЕ БОЖОВИЋА: Кренуо на часове грнчарства

Д. М.

20. 07. 2020. у 08:56 >> 08:56

ФУНКЦИОНЕР Демократске странке Балша Божовић има необичан хоби, који је неко време због политике запоставио. Реч је о једном од најстаријих заната - изради предмета од глине.

НЕОБИЧАН ХОБИ БАЛШЕ БОЖОВИЋА: Кренуо на часове грнчарства

БАЛША БОЖОВИЋ

Божовић је недавно решио да се врати овој пасији, па је поново предано кренуо на часове грнчарства. На свом инстаграм-профилу објавио је фотографију на којој се види како се вешто хвата укоштац са печеном глином.


- Вратио се старој љубави - написао је Божовић у опису фотографије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"

НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.

20. 10. 2025. у 18:59

Коментари (1)

НОВИ ЖИВОТ РОМАНА АБРАМОВИЧА: Ћерка му напала Путина, преживео покушај тровања, сад почиње мега-повратак у фудбал!