ВУЛИН ОПЛЕО ПО МЕРКЕЛОВОЈ: Када Немачка показује војну силу цео свет треба да се забрине за своју будућност
- НАОРУЖАТИ војску која по Резолуцији 1244 не сме да постоји је кршење међународног права, гажење закона Немачке али и порука Србији - рекао је данас министар одбране Александар Вулин реагујући на медијске написе да је Ангела Меркел дала зелено светло да Немци наоружавају тзв. Косово.
Фото: МОД
Он је нагласио да „дати оружје шиптарским терористима чије вође имају хашке оптужнице за ратне злочине а надати се миру и стабилности региона је или лицемерје или лудило“.
- Када Немачка показује војну силу цео свет треба да се забрине за своју будућност. Историја се понавља - поручио је министар Вулин.
Препоручујемо
ИНФИЦИРАНО ЈОШ 39 ЛИЦА: Још новооболелих у српским срединама на Косову и Метохији
16. 07. 2020. у 19:04
СТАРИЈИМА ОД 65 ПОНОВО ОГРАНИЧЕНО КРЕТАЊЕ: Нове мере на Косову и Метохији
13. 07. 2020. у 16:50
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (6)