Политика
ЈЕЗИВО: Новинар БИРН призива смрт председнику Вучићу, поменуо Чаушескуа (ФОТО)
26. 06. 2026. у 09:54
ПРАВИМО ВЕЛИКО НАРОДНО САБРАЊЕ: Вучевић позвао људе да сутра дођу на скуп у Београд
26. 06. 2026. у 09:12
Тенис
МАСКЕ СУ ПАЛЕ! Откривено шта Новак Ђоковић мисли о Јанику Синеру! (ФОТО)
25. 06. 2026. у 17:01
Фудбал
ЧУВЕНИ ТРЕНЕР БАШ ЦЕНИ СРБИНА: Италијански великан жели Милинковић-Савића
26. 06. 2026. у 10:18
ЖОЗЕ МУРИЊО У СВОМ СТИЛУ: Желим да сви играчи Реала изгубе и испадну са Мундијала
26. 06. 2026. у 09:34
ЗА САД СЕ ОВО ЗНА: Ово су потврђена четири пара шеснаестине финала Светског првенства
26. 06. 2026. у 08:20
Mica Haubica
22.07.2020. 17:50
иде власт, а опозиције нема
Dušan
23.07.2020. 14:56
Sve je ovo otużno i mučno...politički żivot a i sve što nam se dešava , postalo je karikaturalno....više ne ličimo na sebe! Nażalost, ovo je samo posledica, ili "završni čin" termalne faze raspada jednog nesrpskog, nenarodnog sistema koji je nastao pre 75 godina....a nastao je na ne pravu, na zločinu, na progonu, na otmici, a na vlast nam je kominterna dovela neprijateljskog vojnika.....ovako prokletstvo se nije desilo ni jednom narodu u novijoj istoriji! Zato ako hoćemo ponovo narodom se zvati, moramo se vratiti sebi, svojim korenima, svojoj tradiciji i kulturi, iskonskoj veri....moramo reći istinu i ona će nas "isloboditi"... A sve to ima svoj simbol, energiju, nešto samo što je vekovno naše....nešto što nam je ostavio u amanet Srpski Prosvetitelj a oteo zaglupitelj.... Taj simbol je SRPSKA KRUNA.... A kršteno ime Kraljevina Srbija.....Jer dokle god żivimo pod lażnim imenom i simbolom, sve će nam biti lażno, privid, farsa i nestajanje. .Osvestimo se dok još mrdamo, jer możemo se "onesvestiti"... Na nama je!!!