У КАНЦЕЛАРИЈИ ЗА КИМ: Прави бејби-бум
У КАНЦЕЛАРИЈУ за КиМ јуче је "стигла" трећа беба од почетка године.

Фото: Танјуг
"Ногу" је прво повукао директор Марко Ђурић, који је у фебруару добио трећу кћерку, а од јуче имају ново женско појачање, пошто је генерал Драган Владисављевић, Ђурићев сарадник за преговоре са Приштином, добио унуку.
Пре само неколико дана, Петру Петковићу, помоћнику директора Канцеларије за КиМ, родио се други син, а честитајући му на "Инстаграму", Ђурић је написао: "Срећно Петковићи!
Нека се овиме не заврши бејби-бум у Канцеларији за Косово и Метохију!"
Препоручујемо

ДР ЈЕЛЕНА МАРТИНОВИЋ ЗА “НОВОСТИ”: Деца имају "кључ" за ковид 19
19. 07. 2020. у 12:01 >> 22:01

АЛАРМАНТНО УПОЗОРЕЊЕ ПОЗНАТОГ СРПСКОГ ХИРУРГА: Родитељи, молим вас зауставите децу!
11. 07. 2020. у 08:38

ШОЈГУ УПОЗОРАВА: Тај потез би могао довести до трећег светског рата
СЕКРЕТАР Савета безбедности Русије Сергеј Шојгу упозорио је да би увођење мировњака на историјске територије Русије могло довести до трећег светског рата.
24. 04. 2025. у 19:46

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

НИ ЛАУШ НИЈЕ ПРИМЕТИО ДО КРАЈА СНИМАЊА: Најлуђа грешка из "Боја на Косову"
ЛАУШЕВИЋ је о снимању филма "Бој на Косову" писао у књизи "Година прође, дан никад".
28. 04. 2025. у 10:32
Коментари (0)