УПОЗОРЕЊЕ ВОЈСКЕ СРБИЈЕ: Вежбе на полигону „Могила“ у уторак и среду
ПОЖАРЕВАЦ - Јединице Војске Србије изводиће вежбе са бојним минско-експлозивним средствима на војном полигону “Могила“ 28. и 29. јула, од 7 до 18 сати.

Фото Д. Новковић
У тим данима, у наведеном подручју забрањује се кретање, задржавање и боравак људи, стоке, моторних возила и сточних запрега у означеном простору у наведеним данима.
Полигонско-стрелишни простор биће обележен црвеним барјачићима и таблицама са натписом: “Не иди даље – гађа се!“ и обезбеђен стражарима. Забрањено је и свако прикупљање и дирање нераспрснутих пројектила и њихових делова, јер то може бити опасно по живот.
Војска Србије саопштава да неће сносити одговорност за несрећне случајеве који могу настати непоштовањем наведених забрана.
Препоручујемо

ВУЧИЋ У СРЕМСКОЈ МИТРОВИЦИ: Своји на своме, улажемо највише досад у одбрамбену индустрију (ФОТО)
26. 07. 2020. у 10:01 >> 11:06

ПРЕДСЕДНИК У СРЕМСКОЈ МИТРОВИЦИ: Вучић данас обилази тенковски батаљон
26. 07. 2020. у 09:08

ПОСЛЕ 30 ГОДИНА: 63. падобранска бригада је извела скок на воду
22. 07. 2020. у 16:13 >> 16:19

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ": Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове
ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.
05. 09. 2025. у 19:51
Коментари (0)