ВУЛИН О ОДЛУЦИ МИЛОШЕВИЋА: Не верујем да Србин иде да слави протеривање 250.000 Срба

Андријана Нешић

31. 07. 2020. у 13:00

МИНИСТАР одбране Александар Вулин реаговао је на одлуку Бориса Милошевића да иде на прославу Олује.

ВУЛИН О ОДЛУЦИ МИЛОШЕВИЋА: Не верујем да Србин иде да слави протеривање 250.000 Срба

Танјуг

"Не верујем да је могуће да Србин дође на прославу дана када су из Хрватске протерали 250.000 Срба, дана када су убили преко две хиљаде Срба, дана када су на Петровачкој цести побили децу у избегличкој колони. Не верујем да је то могуће. Када будем видео тек ћу онда поверовати. До тада, остајем у уверењу да нема Србина који ће прославити истребљење Срба из Хрватске", изјавио је министар одбране Александар Вулин коментаришући писање појединих хрватских медија да ће функционер СДСС-а и потпредседник хрватске владе, Борис Милошевић присуствовати у Книну обележавању годишњце акције "Олуја" у којој је из Хрватске протерано 250.000 Срба.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

БРИТАНСКИ министар спољних послова Дејвид Лами изјавио је данас да ће у понедељак објавити листу мера у оквиру новог, великог пакета санкција Русији, пренели су данас британски медији.

23. 02. 2025. у 10:05

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (12)

МОРАЈУ ДА ПРИЧАЈУ СРПСКИ! ЈА МОГУ ДА ПОБЕГНЕМ, АЛИ НАТАЛИЈА... Никола Јокић о жени, деци, приватном животу