АВДУЛАХ ХОТИ ПОЗИТИВАН НА ВИРУС КОРОНА

Д. З.

02. 08. 2020. у 22:24

ПРЕМИЈЕР привремених приштинских институција Авдулах Хоти саопштио је путем друштвених мрежа даје позитиван на корона вирус.

АВДУЛАХ ХОТИ ПОЗИТИВАН НА ВИРУС КОРОНА

Фото ЕПА

Како су у недељу увече пренели приштински електронски медији, Хоти је на свом фејсбук налогу потврдио да је позитиван на ковид 19.

- Данас сам урадио тест на ковид 19 и позитиван сам. Немам неких симптома, осим врло благог кашља. Од вечерас сам у изолацији наредне две недеље-навео је Хоти на фејсбук налогу а пренели су електронски медији на Коосву.Он је додао и да ће све обавезе у том периоду испуњавати од куће.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОВИНАР БИ ЗА ОВУ РЕЧЕНИЦУ У СВАКОЈ ДРЖАВИ ЗАВРШИО У ЗАТВОРУ: Полицију и тужилаштво који раде свој посао назива “одметнути део”

НОВИНАР БИ ЗА ОВУ РЕЧЕНИЦУ У СВАКОЈ ДРЖАВИ ЗАВРШИО У ЗАТВОРУ: Полицију и тужилаштво који раде свој посао назива “одметнути део”

ОВО што се назива новинаром Нове С у јутарњем програму изговорио је реченицу због које би у свакој држави завршио у затвору.

30. 06. 2025. у 07:38

Коментари (5)

МЕЂУНАРОДНИ ДАН АКЦИЈЕ ЗА КЛИМУ: Најтоплија година до сада