ДОДИК ПОСЛЕ САСТАНКА СА ВУЧИЋЕМ: Захвалан сам на подршци која стиже из Србије за РС
СРПСКИ члан председништва БиХ Милорад Додик каже да је задовољан разговорима са државним врхом Србије и да је захвалан на подршци која у континуитету долази из Србије за Републику Српску.

Фото: М. Анђела
-Захвални смо за подршку која у континуитету долази од председника Александра Вучића и његовог тима и њиховом разумевању за Републику Српску и статус и стање српског народа не само у РС већ и федерацији-рекао је Додик.
Он је након састанка са председником Вучићем рекао новинарима да је сарадња са руководством Србије довела до тога да се данас у свим општинама РС реализују пројекти финансирани од државе Србије.
-То је порука нашем народу не само у материјалном смислу, већ и емотивном, да Србија жели и мисли да подржи народ на простору Републике Српске-навео је Додик.
Задовољан је, како каже, финализацијом разговора везаних за област образовања, културе, изградње спомен простора Градина посвећеном страдању српског народа у Јасеновцу.
Задовољан је и договором који је постигнут везано за јединствен датум обележавања Солунског фронта као дана који ће на исти начин обележити и у Србији и Р. Српској.
-Желео сам да са председником Србије и руководство Србије упознам са стањем ствари и спровођењем Дејтонског споразума. Наша политика, је политика мира и тражимо да мир буде трајан и стабилан-навео је он.
Препоручујемо

ДОДИК О САСТАНКУ РУКОВОДСТАВА РС И СРБИЈЕ: Документ достављен Вучићу познат свима
22. 08. 2020. у 14:55

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"
РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.
10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем
ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.
10. 08. 2025. у 18:11

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (52)