ВЕСИЋ: СНС у Шапцу убедљиво побеђује
ЧЛАН председништва СНС Горан Весић изјавио је вечерас да изборна листа СНС "Александар Вучић - за нашу децу" на поновљеним изборима на 27 бирачких места у Шапцу убедљиво побеђује.

Зоран Јовановић
Он је на свом Фејсбук профилу објавио да ће та странка имати бољи изборни резултат и већи број гласова него на изборима одржаним 21. јуна.
"Зеленовић и Петровић имају мање гласова. Вечерас сам са нашим храбрим женама и мушкарцима у Градском одбору СНС који у Шапцу воде неравноправну борбу против најгоре локалне власти у Србији. Ово су једини избори на којима ниједна опозоциона странка није имала ниједног председника бирачког одбора, на којима је било забрањено опозиционим представницима у бирачким одборима да ''приђу'' гласачким листићима како им је наложио њихов прави шеф Душан Петровић", написао је Весић.
Како је оценио, "тако демократију разумеју Ђиласови пулени и Тања Фајон" и додао да су то "њихови изборни услови".
НАПРЕДЊАЦИ ВОДЕ НА 12 ОД 27 БИРАЧКИХ МЕСТА
Према првим незваничним резултатима, Српска напредна странка води на поновљених локалним изборима на 27 места у Шапцу, пише "Блиц".
Према подацима СНС-с, напредњаци на 12 од 27 бирачких места имају бољи резултат него на претходном гласању, наводи лист.
У Шапцу су данас одржани поновљени избори на 27 од 100 бирачких места, а право гласа имало је 28.800 бирача.
На бирачком листићу је 12 листа, а резултати понављених избора могу да утичу на промену одборничког састава и већину у шабачком парламенту који броји 69 одборника.
Препоручујемо

УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје
РУСИЈА планира „тренажно“ лансирање интерконтиненталне балистичке ракете РС-24 „Јарс“ у ноћи између 18. и 19. маја, саопштила је украјинска војна обавештајна служба (ГУР) 18. маја.
18. 05. 2025. у 15:55

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)
РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).
18. 05. 2025. у 09:54

КАКО ЈЕ СМОКИ САЗНАО ДА ИМА РАК МОЗГА: Пред смрт имао једну жељу - доказао да је био великан
ЉУБИША Самарџић, један од највољенијих глумаца са простора бивше Југославије, преминуо је 8. септембра 2017. године у Београду, у 81. години живота. Иза њега су остале десетине незаборавних улога, легендарни осмех и глас који је говорио срцем. Отишао је тихо, достојанствено, баш онако како је и живео – као господин, уметник, отац, супруг и пријатељ.
20. 05. 2025. у 10:38
Коментари (14)