ОГЛАСИО СЕ МИНИСТАР ВУЛИН: Величина функције коју је Тадић обављао није могла да савлада комплексе који га воде!
14. 09. 2020. у 19:02
- ТУЖНО је гледати човека који је некада био председник Србије како пузи пред сваком камером која хоће да га сними.
Повезане вести
СПЕЦИЈАЛНИ ПОКЛОН ПАТРИЈАРХА: Вучић у друштву са Иринејом
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић провео је неколико сати у друштву са патријархом Иринејом. На свом инстаграм налогу buducnostsrbijeav у написао је:
14. 09. 2020. у 13:56
ВУЧИЋ УГОСТИО ДЕВОЈЧИЦУ МИНУ: Желела је да упозна председника и да му каже нешто важно (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић угостио је данас у Председништву девојчицу Мину, која је желела да га упозна.
14. 09. 2020. у 11:30
ЂУРИЋ ОДГОВОРИО НА ПОМПЕОВ ТВИТ: Јачи смо и безбеднији када радимо заједно
ДИРЕКТОР Канцеларије Владе Србије за КиМ Марко Ђурић ретвитовао је поруку америчког државног секретара Мајка Помпеа, који је похвалио Србију и председника Александра Вучића због најаве да ће означити Хезболах као терористичку организацију, и истакао да Србија цени његово поштовање.
13. 09. 2020. у 18:27
Најновије из рубрике
ВАЉЕВО ПАМТИ, А ГДЕ ВАМ ЈЕ ПРЕБИЈЕНИ ДЕЧАК? На блокадерском скупу наставили да лажу о бруталности полиције, а ни да бекну о језивој измишл
НОВИ скандал у режији блокадера!
14. 02. 2026. у 22:05
ШЕШЕЉ О БРОЗУ: Тито је негативна историјска личност попут Адолфа Хитлера, Бенита Мусолинија, Франсиска Франка и осталих диктатора 20. века
НИЈЕ се под Титом живело боље, јер није било слободе, ишли су људи због једне речи у затвор, казао је председник СРС др Војислав Шешељ.
14. 02. 2026. у 22:00
НИ ПЕДАЉ НАЗАД У ОДБРАНИ СРБИЈЕ: Лазански у хрватском студију растурио тезу у "српској агресији" (ВИДЕО)
АМБАСАДОР Србије у Русији Мирослав Лазански преминуо је 2021. године.
14. 02. 2026. у 21:30
ТАКЕР КАРЛСОН О НАТО АГРЕСИЈИ НА ЈУГОСЛАВИЈУ: Једна од најгорих ствари које су САД урадиле
НАТО агресија на СРЈ 1999. године је једна од најгорих ствари које су САД урадиле дуго времена, рекао је својевремено амерички водитељ Такер Карлсон.
14. 02. 2026. у 20:30
БАБУРИН ОТКРИО ШТА ГА ЈЕ МИЛОШЕВИЋ ПИТАО ПРЕ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ако не потпишете биће рата, ако потпишете проклеће Вас потомци
НАТО бомбардовање Савезне Републике Југославије отворило је очи целом свету и указало на борбу добра и зла која се и данас води, рекао је за РТ Балкан бивши заменик председника Државне думе Сергеј Бабурин.
14. 02. 2026. у 20:00
Коментари (0)