ВУЧИЋ ПРИМИО АКРЕДИТИВЕ НОВОИЗАБРАНИХ АМБАСАДОРА
16. 09. 2020. у 10:22
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић примио је акредитивна писма новоименованих амбасадора - Државе Израел Јахела Вилана, Краљевине Данске Сузан Шајн и Републике Анголе Алсина Консеисаоа.
Spooljna politika Srbije je danas na zavidnom nivou, ostvarena visokom diplomatijom, negujuci prijateljske odnose sa svim zemljama sveta.
Srbija vodi dobru spoljnu politiku i kao takva spremna je na saradnju sa svima
Mi smo prijateljski narod nadamo se da ce ostale zemlje to primetiti i da cemo saradjivati sa jos zemalja sto je u interesu Srbije.
Izuzetno znacajan dan za predsednika i celu Srbiju
Želim im dobrodošlicu u Srbiju i puno sreće u radu.
Dobordošli su svi Ambasadori u Srbiju i nadam se da će novi Ambasadori dobro sarađivati sa našim predsednikom Vučićem. Nadam se da će se i ekonomska i privredna saradnja poboljšati sa ovim zemljama.
Ja sam ponosan na ovaj rezultat što je naš predsednik postigao. Ovo je od ključnog značaja za našu zemlju. Ponosan sam na sve nove Ambasadore želim im puno uspeha u našoj zemlji.
Sklapamo odlicna prijateljstva sto je velika zasluga predsednika koji se bori da srbija bude jaca i stabilnija u svakom pogledu.
Dobrodošli ambasadori, nastavićemo uspešnu saradnju i prijateljske odnose.
Svakome biti dobar domacin ali i sve ih osluskivati kako se postavljaju prema Srbiji!
Dobro nam dosli prijatelji, postujte nasu drzavu kao domacina i imacete svaku mogucu podrsku u radu.
Novoizabrani ambasadori su dobrodosli u Srbiju, zemlju dobrih domacina. Neka se osecaju ugodno.
Novi ambasadori u Srbiji će se truditi da povežu svoje zemlje sa našom na način da to koristi i njima i nama. Sa svima želim još bolju saradnju, a samim ambasadorima lep, ugodan boravak u Beogradu i Srbiji.
Срећно новопостављеним амбасадорима!
Ovo je dokaz da je Srbija postovana zemlja.
Drago mi je sto predsednik uvodi Srbiju u svet svojim diplomatskim razgovorima!
Novoizabrani ambasadori su dobrodosli u Srbiju, zemlju dobrih domacina. Neka se osecaju ugodno.
Dok je nama Vučića na čelu države, Srbija će podržavati ne samo uspostavljanje trajnog mira i stabilnosti na Bliskom istoku, već i u čitavom svetu.
Zaboravili smo: Obrajtovu, Kusnera, Sorosa, Bernard-Levia, Kon-Bendita, Glukcmana i mnogo drugih lobista jevrejskog gena koji su od pocetka raspada SFRJ lobirali protiv Srbije i Srbskog naroda.
Не иде да Председник државе прима амбасадоре других држава јер је то испод ранга једног председника Србије
Iskrena dobrodoslica novim ambasadorima i puno uspeha i radu u nasoj zemlji.
Vučić je dosta doprineo Srbiji koju je podigao bukvalno iz velikog minusa, i sad svi ambasadori žele da imaju saradnju sa njim.
Srbija vodi politiku sklapanja prijateljstva, i saradnje.
Politika Srbije ide samo uzlaznom putanjom,zato i imamo odličnu saradnju sa svim zemljama.
Puno uspeha u radu i da im bude lepo u našoj zemlji.
Vučić nastavlja sa odgovornom politikom i intenzivnim diplomatskim aktivnostima. Nadam se da će se novi ambasadori odlično pokazati i da ćemo unaprediti bilateralne odnose sa Danskom, Angolom i Izraelom.
Verujem da ce novi ambasadori ostvariti jos bolju saradnju njihovih zemalja sa Srbijom nego sto je bila do sada.
Ovo je važan korak ka unapređenju odnosa sa ovim zemljama.
Novim ambasadorima želimo dobrodošlicu i puno uspeha u radu!
Srbija vodi spoljnu politiku, koja se bazira na saradnji, a ne na sukobima.
Повезане вести

ЧЕСТИТКА ОД ВУЧИЋА: За Дан српског јединства
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић честитао је Дан српског јединства грађанима Србије и РС, као и свим Србима у расејању.
15. 09. 2020. у 13:31

САСТАНАК У ПРЕДСЕДНИШТВУ: Вучић са палестинским амбасадором
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић примио је палестинког амбасадора Мухамеда Набхана у Председништву.
15. 09. 2020. у 11:00

ГРЕНЕЛ О ПРЕДСЕДНИКУ СРБИЈЕ: Вучић је тежак преговарач, бори се за српски народ
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић био је веома тежак преговарач, изјавио је специјални саветник америчког председника Ричард Гренел.
15. 09. 2020. у 09:25

ТРАМП: Вучић и Хоти учинили свет безбеднијим
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп оценио је да ће споразум о економској нормализацији учинити Србију, Балкан и свет сигурнијим и нагласио да је за такав корак била потребна изузетна храброст лидера, објавио је данас Стејт департмент на свом Инстаграм профилу.
15. 09. 2020. у 08:12

ВУЧИЋ УГОСТИО ДЕВОЈЧИЦУ МИНУ: Желела је да упозна председника и да му каже нешто важно (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић угостио је данас у Председништву девојчицу Мину, која је желела да га упозна.
14. 09. 2020. у 11:30
Најновије из рубрике

ТРОБОЈКЕ НЕ ИСПУШТАЈУ ИЗ РУКУ: Срби са Косова и Метохије одлучни да стигну на скуп на који је позвао Вучић (ВИДЕО)
СРБИ са Косова и Метохије и поред бола у ногама стижу у Београд.
08. 04. 2025. у 17:28

ЈЕДВА ИДУ ОД БОЛА У НОГАМА, АЛИ СТИЖУ У БЕОГРАД: Срби са КиМ одлучни да стигну на сабор (ВИДЕО)
СРБИ са Косова и Метохије и поред бола у ногама стижу у Београд.
08. 04. 2025. у 17:18

МИНИСТАРСТВО ПРАВДЕ: Осуђујемо изношење неистинитих података Синдиката судске власти
МИНИСТАРСТВО правде најоштрије осуђује крајње непримерено изношење личних и неистинитих података о председници Првог основног суда у Београду и председници Високог савета судства.
08. 04. 2025. у 17:06

БРУКА: Н1 послао провокаторе на људе са Косова и Метохије (ВИДЕО)
СРБИМА са Косова и Метохије који трећи дан пешаче ка Београду како би стигли на скуп и дали подршку држави и председнику Србије Александру Вучићу народ поздравља на сваком кораку, a Н1 их провоцира.
08. 04. 2025. у 16:17

КЛАСИЧАН ТЕРОРИЗАМ: Појавио се цео аудио-снимак бруталног плана блокадера - овако су смислили да нападну аеродром
НА састанку пленума Медицинског факултета у Београду јуче је планиран терористички напад на Аеродром Никола Тесла у Београду
08. 04. 2025. у 16:07
Коментари (34)