БиХ НЕ ПРИЗНАЈЕ КОСОВО: Комшић и Џаферовић за, Додик против
17. 09. 2020. у 13:27
НA данашњој седници Председништва БиХ није усвојена одлука о приступању наше земље "мини Шенгену".
Повезане вести
ТРАЖИ СЕДНИЦУ ПРЕДСЕДНИШВА: Додик упутио захтев за разматрање приступа БИХ "малом Шенгену"
СРПСКИ члан Председништва БиХ Милорад Додик упутио је захтев за одржавање ванредне седнице Председништва БиХ.
09. 09. 2020. у 11:31
СКУПШТИНА РС ПОТВРДИЛА ДОДИКА: Угрожен витални интерес Српске
НАРОДНА скупштина Републике Српске данас је на 16. посебној седници двотрећинском већином потврдила изјаву српског члана Председништва БиХ Милорада Додика.
07. 09. 2020. у 18:03
"МОРАМО ДА ПОВУЧЕМО ПРИЗНАЊЕ КОСОВА!" Небојша Медојевић: То је била највећа брука Црне Горе!
СТАВ Демократског фронта је јасан и колико ми будемо могли да утичемо, поништићемо признање Косова - рекао је Небојша Медојевић.
03. 09. 2020. у 21:43
Најновије из рубрике
"МИСЛИТЕ ЛИ ДА УМРЕТЕ" Блокадер који је псовао српску мајку поручује: Алах ће нам све надокнадити (ВИДЕО)
ЈЕДАН од блокадера из Новог Пазара Хатаб Ризовић, познат по псовању српске мајке, поново је запретио својим неистомишљеницима.
25. 12. 2025. у 21:12
ЈЕДИНО ОД МЕНЕ НЕМОЈТЕ ДА ТРАЖИТЕ ДА БУДЕМ КУКАВИЦА Вучић: Дођите, стрељајте, обавите то, јер другачије да победите у Србији нећете
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић реаговао је на позиве на своју ликвидацију са Н1.
25. 12. 2025. у 19:30
СКУП СРПСКЕ ЛИСТЕ У ЛЕПОСАВИЋУ: Немамо право да се делимо, у недељу јединствено до историјске победе
СРПСКА листа одржала је данас скуп у Лепосавићу са којег је послата порука да у недељу, 28. децембра, Срби треба да буду јединствени и да у једној колони, као и много пута до сада, изађу на изборе и свих десет мандата у косовској Скупштини врате онима којима припадају – српском народу.
25. 12. 2025. у 18:17
ОДРЖАН МИТИНГ СРПСКЕ ЛИСТЕ У ЛЕПОСАВИЋУ: Окупљенима се обратио Златан Елек (ФОТО)
БРОЈНИ грађани дошли су да подрже Српску листу, а окупљенима се обратио председник ове странке Златан Елек.
25. 12. 2025. у 17:33
НИ РУСКИ, НИ АМЕРИЧКИ, ВЕЋ СРПСКИ ПРЕДСЕДНИК Док блокадери руше и маштају о изолацији, Вучић дипломатском офанзивом ради за грађане Србије
ДОК једни уличним перформансима покушавају да изазову хаос, председник Србије Александар Вучић води најважније дипломатске битке за интересе земље и њених грађана.
25. 12. 2025. у 17:11
Коментари (0)