КОРОНА У ЧЕШКОЈ: На снази ванредно стање, у петак додатне мере

Танјуг

05. 10. 2020. у 13:39

У ЧЕШКОЈ је од данас на снагу ступило ванредно стање које ће трајати две недеље, а министар здравља Роман Примула упозорио је данас да ће додатне мере бити објављене у петак 9. октобра.

КОРОНА У ЧЕШКОЈ: На снази ванредно стање, у петак додатне мере

Архива

Примула је казао да уколико 30 до 40 одсто грађана не буде поштовало постојеће мере, оне ће бити појачане, преноси портал еxпацтс.цз.

Додатне мере, наводи се, могле би да подразумевају затварање основних школа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".

22. 01. 2026. у 17:27

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

ПУТИН ПОСЛАО ЈАСНУ ПОРУКУ О ГРЕНАНЛДУ