ШЕШЕЉ: Медији у Србији покушавају да угрозе српско-руске односе пласирањем неситина

Андријана Нешић

15. 10. 2020. у 15:10

ВОЈИСЛАВ Шешељ, председник СРС изјавио је данас да медији у Србији покушавају да угрозе српско-руске односе "пласирањем неистина" о разлозима за недолазак председника Русије Владимира Путина у Србију, који је био предвиђен за 20. октобар.

ШЕШЕЉ: Медији у Србији покушавају да угрозе српско-руске односе пласирањем неситина

Фото: СРС

На конференцији за новинаре у централи СРС, Шешељ је оптужио медије у Србији да "на најогољенији начин, брутално и покварено" то раде, а да је због тога морао да реагује и амбасадор Русије у Србији Александар Боцан-Харченко.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.

17. 04. 2026. у 13:13

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (1)

Драма! Србија цео дан стрепела да ли Црвена звезда бојкотује вечити дерби - ево шта се у суботу увече десило!