"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Ево ко су потпредседници нове Владе
КАКО сазнају Новости, на овим функцијама наћи ће се Бранислав Недимовић, Зорана Михајловић, Маја Гојковић, Небојша Стефановић и Бранко Ружић.
Фото З. Јовановић
Подсетимо, након седнице Председништва Српске напредне странке на којој се расправљало о саставу нове Владе, председница Владе Ана Брнабић саопштила је ко ће бити нови министри у Влади Србије.
- Министарство спољних послова - Никола Селаковић
- Министарство унутрашњих послова - Александар Вулин
- Министарство трговине, туризма и телекомуникација - Татјана Матић
- Министарство грађевине, саобраћаја и инфраструктуре - Томислав Момировић
- Министарство финансија - Синиша Мали
- Министарство привреде - Анђелка Атанасковић
- Министарство пољопривреде, шумарства и водопривреде - Бранислав Недимовић
- Министарство заштите животне средине - Ирена Вујовић
- Министарство рударства и енергетике - Зорана Михајловић
- Министарство правде - Маја Поповић
- Министарство државне управе и локалне самоуправе - Марија Обрадовић
- Министарство одбране - Небојша Стефановић
- Министарство за људска и мањинска права и друштвени дијалог - Гордана Чомић
- Министарство за европске интеграције - Јадранка Јоксимовић
- Министарство здравља - Златибор Лончар
- Министарство за рад, запошљавање, борачка и социјална питања - Дарија Кисић Тепавчевић
- Министарство за бригу о породици и демографији - Ратко Дмитровић
- Министарство омладине и спорта - Вања Удовичић
- Министарство културе и информисања - Маја Гојковић
- Министарство за бригу о селу - Милан Кркобабић
- Министарство просвете, науке и технолошког развоја - каднидат ће бити из СПС и чека се њихова одлука
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (0)