ВУЧИЋ РАЗГОВАРАО СА ПАТРИЈАРХОМ: Пожелео му брз опоравак и добро здравље
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић разговарао је вечерас телефоном са патријархом Иринејем који је позитиван на вирус корона.

Патријарх Иринеј
Председник Вучић пожелео је патријарху добро здравље и пренео наду у његов успешан опоравак.
Вучић је његовој светости том приликом још једном пренео да је захвалан на свему што патријарх чини за добро српског народа и државе Србије.
Патријархово здравље од виталног је значаја не само за њега лично, већ и за сав верујући народ, рекао је председник Вучић патријарху Иринеју.
Подсетимо, Патријарх Иринеј заражен је вирусом корона и примљен у специјалну ковид болницу у Београду, саопштила је вечерас Српска православна црква (СПЦ).
Како "Новости" сазнају из ВМЦ Карабурма, Патријарх Иринеј је доброг општег стања, а примљен је у ту установу како би се пратила ситуација.
Препоручујемо

"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Ево какво је здравствено стање патријарха Иринеја
04. 11. 2020. у 21:36

ЈЕДНОГЛАСНА ОДЛУКА: Патријарху Иринеју орден Преподобног Прохора Пчињског
04. 11. 2020. у 21:39

ПАТРИЈАРХ ИРИНЕЈ О СМРТИ МИТРОПОЛИТА АМФИЛОХИЈА: Ово је један од најтужнијих дана
30. 10. 2020. у 09:34 >> 13:46

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (24)