ПЛАНИРАЈУ НАПАД - ХОЋЕ ДА СЕ ОСВЕТЕ СРБИМА?! Због хапшења Тачија и Весељија расте нервоза екстемиста
КАДА год су вође ОВК позиване на суд, албански ектремисти, којих није мало, показивали су велику нервозу у виду напада на Србе који су преостали на Космету.
Весељи и Тачи
Тако се и сада може очекивати повећавање броја провокација и напада на српску имовину, можда и на животе Срба, нарочито у местима у којима су Албанци већина.
Ово, за "Новости", каже Љубан Каран, бивши официр Контраобавештајне службе и додаје да не очекује драстичне акције попут погрома који се догодио 2004. године, јер Албанци, као и они који их штите, знају да Београд у таквом случају не би седео скрштених руку.
- Напади би могли да буду у виду отимања трактора или домаћих животиња, односно, свега онога од чега Срби на Космету живе, јер им се тако даје до знања да морају да оду - наводи Каран.
АМЕРИЧКИ МИНИСТАР ЗДРАВЉА ШОКИРАО: Шмркао сам кокаин са WC даске
АМЕРИЧКИ министар здравља и социјалне заштите Роберт Ф. Кенеди млађи изнео је шокантно признање о својој прошлости са дрогама гостујући у једном подкасту у четвртак. Говорећи о борби са зависношћу, открио је до сада непознате детаље.
13. 02. 2026. у 09:12
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти
МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.
12. 02. 2026. у 09:41
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (1)