НАГРАДЕ ЗА АНИЦУ И ПЕЛЕТА: Велико одликовање на "Данима комедије" у Бијељини
НА 19. Позоришном фестивалу „Дани комедије“ у Бијељини, за најбољу глумицу и глумца проглашени су Аница Добра (за улогу мајка Соје) и Драган Петровић Пеле (за улогу доктора Васе) у представи Душана Ковачевћа „Хипноза једне љубави“ и извођењу Звездара театра.

Фото: Никола Вукелић
О најбољима је одлучивао жири: Иван Петровић, глумац, Гаврило Јовановић, глумац и Александар Станкић, редитељ.
Представа „Хипноза једне љубави“, према тексту и у режији Душана Ковачевића је метафорична прича о одласцима, бајка чија се радња догађа на врху планине једне септембарске ноћи под звездама уз хук сове и завијање вука, вишеслојна је прича о породици, љубави према ближњима, али и суочавању са одласцима.

РАСКОМАДАО ТЕЛА ГЕЈ ПАРА, ГЛАВЕ СТАВИО У ЗАМРЗИВАЧ: Пороти се смучило због монструозног снимка, један није дошао на суђење (ФОТО)
КОЛУМБИЈСКИ држављанин Јостин Андрес Москера (35) проглашен је кривим за двоструко убиство у случају који је шокирао британску јавност.
21. 07. 2025. у 18:43

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)