ЖЕЉЕ ПРЕКО МРЕЖЕ: Драган Шутановац честитао Мирославу Илићу рођендан

В.Н.

12. 12. 2020. у 11:47

БИВШИ министар одбране и шеф Демократске странке Драган Шутановац честитао је тасту Мирославу Илићу 70. рођендан преко друштвених мрежа, у складу са мерама током епидемије вируса корона.

ЖЕЉЕ ПРЕКО МРЕЖЕ: Драган Шутановац честитао Мирославу Илићу рођендан

Фото Танјуг

Он је на инстаграм-профилу, уз честитке, окачио и снимак са концерта који је популарни певач одржао 10. децембра прошле године, баш на дан свог рођења.

Међу жељама нашла се и она да ово буде први и последњи рођендан легенде народне музике који се слави без песме на концерту или макар у кафани.

Фото П. Милошевић

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (0)

ЗДРАВА ХРАНА СВАКОГ ДАНА У ЈОШ 106 ОСНОВНИХ ШКОЛА: Почео трећи циклус едукативног школског програма за четвртаке