ПОЛИЦИЈА УХАПСИЛА АЛБАНЦЕ ШУМОКРАДИЦЕ: Запленили тестеру и трактор са приколицом
ПРИПАДНИЦИ прокупачке полиције ухапсили су А. А. (54) из околине Медвеђе и Б. К. (21) из Подујева, због сумње да су извршили кривично дело шумска крађа.
Фото: Ж. Кнежевић
Како се наводи у саопштењу, полиција је у суботу увече ухапсила осумњичене у месту Дабиновац где су бесправно секли шуму и том приликом је пронашла моторну тестеру, трактор са приколицом и огревно дрво.
Осумњиченима је одређено задржавање до 48 часова и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени надлежном тужилаштву.
Препоручујемо
КАЖЊЕН СА 250.000 ДИНАРА: Бесправна сече у Националном парку „Фрушка гора“
30. 09. 2020. у 13:42
ЗАКОНСКА ОДБРАНА КОШУТЊАКА: Поднели захтев председнику Вучићу да заштити градску шуму
23. 09. 2020. у 08:23
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"
ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.
26. 12. 2025. у 12:34
Коментари (4)