ПУТИНОВО ПИСМО И ПЛАМЕН ИЗ КРЕМЉА: Сергеј Лавров данас у Београду!
МИНИСТАР спољних послова Русије Сергеј Лавров фанас нешто после поднева стиже у Србију.

Фото: Танјуг
Састанак шефа руске диполматије са председником Србије Александром Вучићем биће одржан у 16.30 часова у Вили "Мир".
Пре састанка, Вучић и Лавров ће присуствовати церемонији паљења вечног пламена на Споменику вечна ватра на Гробљу ослободиоцима Београда.
Лавров ће пламен донети са Гроба непознатог војника код зидина Кремља. Следи посета Храму Светог Саве, где ће руски министар положити цвеће на гроб преминулог патријарха Иринеја и том приликом прочитати писмо председника Русије Владимира Путина поводом завршетка радова на Храму.
Препоручујемо

УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје
РУСИЈА планира „тренажно“ лансирање интерконтиненталне балистичке ракете РС-24 „Јарс“ у ноћи између 18. и 19. маја, саопштила је украјинска војна обавештајна служба (ГУР) 18. маја.
18. 05. 2025. у 15:55

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)
РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).
18. 05. 2025. у 09:54

САМО 5 ЗЕМАЉА: Ко је све гласао за Србију и како - максималних 12 од комшија (ФОТО)
ПОСЛЕ завршеног финала "Евровизије 2025", на званичном сајту престижног музичког такмичења објављено је и како су гласале земље учеснице у полуфиналима.
18. 05. 2025. у 11:34
Коментари (31)