ФАЛИ БАРЈАКТАР: Ивица Дачић добио "своју" заставу
ПРЕДСЕДНИК Скупштине Србије Ивица Дачић, именовањем на челну функцију законодавног дома, добио је и "своју" заставу.
Фото Д. Миловановић
Према закону о државним симболима, предвиђено је да први човек Републике и шеф парламента имају посебне тробојке.
Дачић није знао за ове одредбе, па је, како нам је испричао, када је у кабинету видео другачије обележје од државне заставе, затражио објашњење о чему се ради. Затим се нашалио да ће, пошто је већ добио своју заставу, сада морати да пронађе и барјактара који ће да је носи.
Али, добровољаца за овај незванични конкурс, засада, још нема.
Препоручујемо
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)