КАПА ОД МАМЕ: Зоран Ђорђевић добио поклон за Божић у бојама омиљеног клуба

С. С. Р.

09. 01. 2021. у 14:44

БИВШИ министар рада Зоран Ђорђевић, откад је предао ресор Дарији Кисић Тепавчевић у новој влади, углавном се посветио страначким обавезама, а и за породицу сада има много више времена.

КАПА ОД МАМЕ: Зоран Ђорђевић добио поклон за Божић у бојама омиљеног клуба

Фото приватна архива

Тако је на друштвеним мрежама обавестио пратиоце да је најдражи поклон за Божић стигао од маме, која, како је написао, ускоро пуни 85 година.

С обзиром на то да је дугогодишњи навијач Црвене звезде, она му је иштрикала капу за зимске дане, наравно у бојама омиљеног клуба и тако га изненадила за најрадоснији празник.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.

12. 02. 2026. у 09:41

Коментари (0)

МАЛТРЕТИРАЛА МЕ ЈЕ Певачица ударила на Карлеушу: Многи су пропатили