ТРАДИЦИЈА УЗ ВАНИЛИЦЕ: Милош Вучевић поставио слику своје баке (ФОТО)

С. С. Р.

15. 01. 2021. у 06:50

ГРАДОНАЧЕЛНИК Новог Сада Милош Вучевић честитао је српску Нову годину на друштвеним мрежама уз фотографију своје баке Драгице, која му је традиционално на овај празник умесила "василицу".

ТРАДИЦИЈА УЗ ВАНИЛИЦЕ: Милош Вучевић поставио слику своје баке (ФОТО)

Фото Ж. Кнежевић

Како је написао, иако има 92 године није јој било тешко да га обрадује "најукуснијим хлебом који је икада јео".

- Нашла је љубави, снаге и воље да обрадује свог унука јер зна колико ми то значи. Баке су наше друге мајке. Чувајмо наше најстарије, јер да није њих не би било ни нас - написао је Вучевић.

Фото Приватна архива

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.

17. 04. 2026. у 13:13

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (1)

Драма! Србија цео дан стрепела да ли Црвена звезда бојкотује вечити дерби - ево шта се у суботу увече десило!