ПОЛИЦИЈСКА управа у Крушевцу истиче да су нетачни наводи Народне странке о наводном неоснованом хапшењу њених активиста и наглашава да полиција једнако поступа према свима и своје активности спроводи у складу са законом независно од страначке припадности билo кога.
ПОЛИЦИЈСКИ службеници ПУ Нови Пазар потиснули су без употребе средстава принуде окупљене грађане код споредног улаза у зграду Основног суда у Новом Пазару када је, у једном тренутку, дошло до гурања окупљених са полицијом, која је ангажована са задатком да омогући запосленима да уђу у суд, наводи се у саопштењу МУП-а.
Ивана Петошевић, заједно са својим супругом, иначе обоје запослени на Радио телевизији Војводине напали су грађане, желећи да оскрнаве српску тробојку.
Коментари (9)