КИКОТ УСРЕД СЕДНИЦЕ У СКУПШТИНИ СРБИЈЕ: Дачић се нашалио са Ружићем, искључио му микрофон док је причао
ПРЕДСЕДНИК Скупштине Србије Ивица Дачић данас је у парламенту, где министри одговарају на питања посланика, у шали искљуцио микрофон страначком колеги, министру просвете Брану Ружићу.
Фото: Н.Скендерија
- Са Ружићем ћу ја лако, ја ћу да му одузмем реч, него шта ћу са другима? - упитао је Дачић, на шта му је Ружић одговорио да то може да учини једино по Пословнику Народне скупштине.
- Шалимо се, наравно. То су наше интерне шале - рекао је Ружић и наставио:
- Наравно да увек можете да ми одузмете реч, али милсим да је уважени посланик... - наставио је Ружић, али није завршио, јер му је Дачић искључио микрофон.
- Видиш да могу да ти искључим микрофон - прокоментарисао је Дачић и изазвао смех у сали.
- Хвала предедниче, доказали сте своју снагу и мислим да је добро да јавност Србије зна ко је шеф у парламенту и да грађани то препознају, па чак и када мени одузимате реч, без разлога. Али, немам могућности да се жалим, пошто сам исто упознат са Пословником - рекао је Ружић.
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (0)