ПРЕМИЈЕРКА НАЈАВИЛА КОНАЧАН ОБРАЧУН СА КРИМИНАЛОМ: Ово није крај, ово је тек почетак

04. 02. 2021. у 21:21

ПРЕМИЈЕРКА Србије Ана Брнабић говорила је вечерас о раду 100 дана владе и јутрошњем хапшењу Вељка Беливука познатијег као Веља Невоља

ПРЕМИЈЕРКА НАЈАВИЛА КОНАЧАН ОБРАЧУН СА КРИМИНАЛОМ: Ово није крај, ово је тек почетак

Фото: Танјуг

Бранбићева је рекла да су приоритети владе у последњем периоду били економски напредак земље и борба против организованог криминала, као и да је јутрошње хапшење само почетак обрачуна са криминалом у Србији.

- Драго ми је што многи новинари и аналитичари који се баве овом темом препознају да је ово највећи удар организованом криминалу још од операције "сабља". Та операција је тада била потакнута убитвом премијера, ова операција је потакнута тиме да ми заиста желимо да искоренимо организовани криминал, колико год то тешко било и опасно било за људе који се баве тиме - рекла је Ана Брнабић.

Она је додала да последња хапшења нису била темпирана да се догоде у 100 дана рада владе већ да су службе месецима уназад посвећено радиле на случају и процениле када је прави тренутак за хапшење.

Брнабићева је подвукла да је ово само почетак.

- Ово није крај, ово је тек почетак борбе против организованог криминала. Постоје још неки градови где треба да се обрачунамо са организованим криминалом као што је Суботица, Врање - рекла је премијерка и закључила да је Србија данас много сигурнија земља. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - Смрадови су преко Дрине прешли - а тврди да песму никад није изводио

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио

БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.

02. 12. 2025. у 12:35

Коментари (0)

РУСИЈА НА НОГАМА: Путин открио какво је стање на фронту