ШАРИЋЕВО ПРЕДАВАЊЕ О ПОРЕКЛУ АЛБАНАЦА И НА ЕНГЛЕСКОМ: На молбу бројних пратилаца Јутјуб канала Културног центра Новог Сада (ВИДЕО)
ПРЕВЕДИТЕ ово и на енглески да истину покажемо и пријатељима на Балкану, у Немачкој,Русији ,Енглеској, Ирској, Америци...!

Фото: Горан Шарић КЦНС
Бројни пратиоци Јутјуб канала Културног центра Новог Сада овакву молбу упутили су ових дана руководству ове културне институције поводом предавања теолога Горана Шарића о пореклу Албанаца.
За шест дана Шарићево предавање на јутјуб каналу КЦНС погледало око 65.000 људи.
Молбе су услишене те је Шарићево предавање сада доступно и на енглеском језику.

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (2)