ПРЕВИШЕ ЧАК И ОД ЊИХ: За Н1 је Сребреница геноцид, а Јасеновац није чак ни злочин!
СКАНДАЛОЗНИ приступ Н1 према геноциду у Јасеновцу изазвао је згражавање корисника друштвених мрежа.
Фото: Принтскрин
Наиме, на Твитер налогу ТВ Н1 Сарајево објављене су вести о филмовима "Дара из Јасеновца" о геноциду у Јасеновцу и "Qуо вадис Аида?" о злочину над муслиманима у Сребреници.
Срамна пропаганда нашла се на званичном Твитер налогу сарајевске филијале телевизије Н1, која послује у оквиру Јунајтед групе и, упркос бурним реакцијама и указивању на двоструке стандарде, није ни коригована нити образложена.
- Мислим да на другој слици фали #геноцид #Јасеновац с обзиром на то да Н1 Сарајево ставља #геноцид #Сребреница на прву слику. Сад неко нек каже да је ово случајно и да се не ради о уредништву које је апсолутно једнострано и субјективно са дозом пропаганде и спина - написао је на Твитеру Сергеј Дојчиновић, указујући на две потпуно различито упаковане вести Н1 Сарајево.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (1)