ЦИК КиМ: Нећемо прихватити гласове из дијаспоре после рока
ЦЕНТРАЛНА изборна комисија на КиМ саопштила је данас да неће прихватити гласове дијаспоре који поштом стигну у суботу, иако их је агенција ДХЛ обавестила да ће због проблема у Немачкој пакете доставити дан после законског рока.

Фото: принтскрин косово-онлине
Портпарол ЦИК Ваљмир Ељези потврдио је данас да је до сада стигло 38.339 писама са гласовима из дијаспоре за предстојеће изборе на КиМ заказане за 14. фебруар.
Он је упозорио да ЦИК неће прихватити пакете који стигну после истека законског рока за гласање из иностранства, преноси "Коха диторе".
„Данас се завршава гласања путем поште и ЦИК наставља да прима писма са гласачким листићима који долазе из иностранства до истека законског рока. Пријем писама се врши у присуству косовске полиције, као и посматрача политичких субјеката и акредитованих невладиних организација", изјавио је Ељези, преноси Косово онлајн.
Препоручујемо

ОСВОЈИЋЕМО СВИХ ДЕСЕТ МАНДАТА: Представници Српске листе у косовском поморављу
11. 02. 2021. у 22:10

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном
У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".
28. 09. 2025. у 08:33
Коментари (0)