КУМОВ КОТЛИЋ БЕЗ ПРЕМЦА: Милош Вучевић се уз коленицу присетио несташлука које је правио са пријатељем из детињства

ГРАДОНАЧЕЛНИК Новог Сада Милош Вучевић присетио се бројних несташлука кроз које је у детињству прошао са својим кумом Драганом Ђурановићем, са којим његово пријатељство траје више од три деценије.

КУМОВ КОТЛИЋ БЕЗ ПРЕМЦА: Милош Вучевић се уз коленицу присетио несташлука које је правио са пријатељем из детињства

Приватна архива

Уз коленицу у купусу кума Ђуре, Вучевић је набрајао авантуре по којима су их знали у сваком новосадском сокаку.

- Ђура је увек био контраш, али ништа нас није омело да нам другарство живи све ове године. По цео дан смо знали да пикамо фудбал све док нас, онако знојаве и прашњаве, комшинице не отерају јер им је лопта сломила цвеће - написао је Вучевић уз фотографију на којој са кумом ужива у мајсторском котлићу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ПИВО, РАДОСТ, ПА СУЗЕ: Никола Јокић стигао у Србију, а тамо... (ВИДЕО)