АЛБАНСКО ШЛИХТАЊЕ ГЛОБАЛИСТИМА: Прави пријатељ (лажне државе) Косово је Бајден, то нису били Гренел и Трамп
03. 03. 2021. у 10:21
КАНДИДАТ за посланика на листи Самоопредељења Доника Гервала-Шварц рекла је да је бивши амерички изасланик за дијалог Београда и Приштине Ричард Гренел био скандалозни амбасадор у Немачкој, исто као што је то био и као амерички изасланик на Косову и Метохији.
Повезане вести
КУРТИ И САМООПРЕДЕЉЕЊЕ СВЕСНО КРШЕ ОСНОВНА ЉУДСКА ПРАВА СРБА: Српска листа најавила жалбу тзв. Уставном суду Косова због кршења процесура
ПРЕДСЕДНИК Српске листе и посланик тзв. Скупштине у Приштини Игор Симић, најавио је да ће ова странка поднети жалбу тзв. Уставном суду због кршења процедура око избора потпредседника из редова српске заједнице у тзв. Скупштини, односно због како је истакао на конференцији за новинаре у скупштинском холу у Приштини, кршења основних људских права српског народа тј. Пословника о раду, које, како је оценио, свесно чини група посланика окупљена око Аљбина Куртија и покрета Самоопредељење.
28. 08. 2025. у 16:22
Најновије из рубрике
ХТЕЛИ ДА ГА НЕУТРАЛИШУ: Шешељ одбио "уносну" понуду
ЗОРАН Ђинђић ме неколико пута позивао да уђем у Владу Србије, казао је председник СРС др Војислав Шешељ.
02. 12. 2025. у 22:31
ЗАШТО ЋУТИМО САД? Ово није СНС члан, ово је блокадер који је убио таксисту и ранио петоро - сад се утишали дежурни пљувачи
У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи коју је изазвао бахати блокадер, која се догодила јуче код Синагоге живот је изгубио таксиста (56), док се девојци (24) боре за живот у Ургентном центру. У овој несрећи повреде су задобиле још четири особе, које се тренутно налазе ван животне опасности.
02. 12. 2025. у 22:12
ОВО ЈЕ БИО КЉУЧНИ ТРЕНУТАК: Вучевић открио када је знао да је крај обојене револуције (ВИДЕО)
САВЕТНИК председника Србије и лидер Српске напредне странке Милош Вучевић открио је када је знао да је обојена револуција побеђена.
02. 12. 2025. у 21:17
"КО НЕ СКАЧЕ ТАЈ ЈЕ ЋАЦИ" Да се подсетимо како је све почело у Украјини, а како се завршило (ВИДЕО)
УКРАЈИНСКИ студенти викали су 2014. године "Ко не скаче тај је Рус", а завршило се крвавим ратом и десетинама хиљада гробница.
02. 12. 2025. у 20:52
МЕСАРОВИЋ ЗАПОЧЕЛА ЗВАНИЧНУ ПОСЕТУ СЕВЕРНОЈ МАКЕДОНИЈИ: Отвориће бизнис форум у Скопљу - ево које важне поруке је послала
ПОТПРЕДСЕДНИЦА Владе и министарка привреде Адријана Месаровић започела је дводневну посету Северној Македонији, где ће присуствовали бизнис форуму у Скопљу.
02. 12. 2025. у 19:41
Milan Lekić
03.03.2021. 11:46
Доника Гервала Шварц, Шварц, не говори истину. Сами Шиптари на Косову кажу да су они "најпронемачкији народ на планети". Тиме им бомбардују главе немачко-римски мисионари који су одшколовани у језуитком семеништу "Игнацио Лојола" у Призрену, основано од стране немачких језуита, одмах након доласка германског контингента НАТО у Душанов Призрен. А када је љубавни загрљај Шиптара и Немаца постао грч? Десило се то у дану када је из Албаније у Призрен ушла немачка војска. Пред очима егзалтиране руље, први пут после Другог светског рата тројица немачких солдата испалила су више од 400 метака у тела двојице Срба који су седели у аутомобилу, спремном за напуштање града. Берлин, а не Америка, кроји политику и управља Косовом. Све што на Косову предузима међународна заједница, спроводи се по упутсвима из немачке амбасаде.